Пошук

Дніпро-Кіровоград здійснювали скид зворотних вод у річку. Відшкодування 189 183,42 грн


За результатами позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Державною екологічною інспекцією у Кіровоградській області встановлено, що в період з 01.01.2019 по 31.12.2019 Кропивницьким ВКГ здійснювався скид недостатньо очищених зворотних вод у річку Інгул, Знам’янським ВКГ – у річку Інгулець, Марто-Іванівським КОС Олександрійським ВКГ – у річку Інгулець, Смолінським ВКГ – у річку Кільтень, Семенівським КОС Олександрійського ВКГ – у річку Бешка.

Розрахунок збитків здійснено за Методикою розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, яка затверджена наказом Мінприроди України від 20.07.2009 року № 389.

Пред’явлено претензію про відшкодування збитків нанесених державі внаслідок скиду недостатньо очищених зворотних вод в сумі 189 183,42 грн., яку направлено суб’єкту господарювання для добровільної сплати. Повідомляє Державна екологічна інспекція у Кіровоградській області


794 перегляд
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber