Пошук

Агресивний і вкрай неприємний прийом громадян у Світловодському ОКВП "Дніпро-Кіровоград"

Сьогодні, учасники Громадського Руху «Стаття 5» відвідали Світловодське водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП "Дніпро-Кіровоград". Не обійшлось без поліції, адже зустріли нас м'яко кажучи непривітно.

На прохідній ми надали підтверджуючі документи журналістів та належним чином представилися. Зі слів охоронців, керівництво перебувало у службовому відрядженні у місті Кропивницькому, але ми в цьому були не впевнені. Тобто, Світловодське водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на момент нашого візиту, перебувало не підконтрольним, а саме без керівництва та відповідальних осіб. Згодом до нас підійшов начальник охорони Горбатенко Сергій Володимирович, який звернувся у грубій формі, почав штовхати присутніх та наказав терміново покинути приміщення.

Під час прохання ознайомити нас з графіком особистого прийому громадян, який знаходиться на стенді на території Світловодського ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Сергій Володимирович з криками, що це є режимно-секретний об’єкт почав відштовхував усіх та проявляти агресію. Але ж ми прийшли в державну установу, а не до нього додому. Сергій Володимирович наказав охоронцям викликати поліцію, начебто ми діємо незаконно. Отже, споживачі комунальної установи не мають можливості потрапити на територію, якщо їх буде турбувати будь-яка проблема. Згодом, прибули працівники поліції, які склали протокол відповідно даної ситуації.

Метою нашого візиту було потрапити на особистий прийом громадян до директора Світловодського ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Людмили Гетьманець.

Під час особистого прийому громадян планувалося розглянути різнопланові питання. Підвищення тарифів на центральне водопостачання і водовідведення, адже вони не є економічно обґрунтованими. Крім того, Світловодськ звідусіль оточений водою, мережа транспортування здійснюється на незначній відстані. Також мешканців міста обурює нововведення щодо незаконного, примусового встановлення за власні кошти лічильників на будинки та під'їзди. Навіщо, якщо всі мають власні лічильник у своїх оселях. Тобто, люди повинні будуть платити за воду у випадку навіть коли відбуватимуться пориви застарілих труб.

Протягом проведення прямого ефіру у мережі Facebook, наші читачі повідомили нам вражаючу інформацію. Горбатенко Сергій Володимирович у минулом був працівником Служби безпеки України, який очолював звання майора. Також, часто керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, даний факт знайшов своє підтвердженням в офіційних документах. Так, стався жахливий випадок, він зніс газовий розподільний пункт на території района Ревівка біля Маркетопта.

Сподіваємося, що у найближчий час ми потрапимо на особистий прийом громадян та з’ясуємо вищезазначені питання.

Приєднуйтесь до нас, разом ми можемо змінити життя міста на краще!

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber