Пошук

Досить руйнувати своє Авто


Людям вже набридло їздити по цим зруйнованим дорогам, терпіли всю зиму пошкоджуючи свої автомобілі, дивлячись як влада бездіє, але всьому є своя точка кипіння. Ми платимо податки які закладені у Паливо. Кожного дня я плачу 40-50грн податку в середньому 45грн, можна уявити собі 45грн*365днів=16 425грн тільки з однієї особи. В міста проживає приблизно 30 тисяч чоловік. Беремо мінімальну цифру у яких є автомобіль(хоча це вже давно не розкіш а засіб пересування) 2000 тис. чоловік + підприємства 2000*16425грн=32 850 000 мінімум. Якщо взяти всю суму з України це виходить триліарди. Так чому ми досі їздимо по цим руїнам? Відповідь очевидна - КОРУПЦІЯ. Тепер у нашому місті люди почали діяти, а не сидіти на місці, саме з нас мешканців і починається наше місто. Приблизно в районі 12-00 на лінію 102 надійшов дзвінок від громадян які не можуть проїхати на дорозі по вулиці Миру із-за пошкодженого дорожнього покриття. Згідно «ПДР 2,3 Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний: е) повідомляти дорожньо-експлуатаційним організаціям або уповноваженим підрозділам Національної поліції про виявлені факти створення перешкод для дорожнього руху.»


Що саме і зробили громадяни, через 45 хвилин на лінію 102 знову надійшло повідомлення від тих же громадян, що працівники Поліції досі не приїхали. Ще через 15 хвилин приїхала автівка ДСО (Охорона). Хлопці які не уповноважені прийняти заяву та відібрати пояснення, самі не розуміють для чого їх прислали. Але нам зрозуміло саме для того, щоб ті громадяни відчепились від Поліції бо ніхто не хоче нічого робити. Але Громадяни були не с простих і знову зателефонували на 102 де поскаржились на те, що прислали охорону та надали скаргу на Урядову Гарячу Лінію. Зачекавши ще 20 хвилин приїхав патруль який почав свою роботу. На все це хлопці чекали 1 годину 20 хвилин, уявіть собі як працює у нас Поліція. Відібравши пояснення, заяви, вимірявши розміри пошкодженої частини дороги поліція поїхала. Було складено близько 10 заяв згідно «Статті 140. Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт

Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.» 10 заяв приблизно 1200*10 = 12000грн штрафу. Будемо слідкувати за цим, та які відповіді надасть Поліція. Так хто це?


Хто ці громадяни? Люди які хочуть жити у гарному місті де дотримуються Права Громадян. Кожен з вас може зробити крок до кращого, досить сидіти і лаяти владу, почав час Діяти!

3 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber