Пошук

Голова Кіровоградської обласної державної адміністраці Андрій Балонь завітав до Світловодщини.


Сьогодні, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь завітав до селища міського типу Власівка. Мета візиту - спілкування з жителями та вирішення нагальних проблем. Жителі мали змогу особисто задати питання, які їх хвилюють та потребують негайного вирішення. Учасники Громадського руху Стаття 5 також поспілкувались з головою облдержадміністрації Андрієм Балонем.

Під час зустрічі наголосили про термінову допомогу жінці похилого віку, яка 1925 року народження в дуже важкому стані має онкологічне захворювання. Ми мали можливість побувати у її оселі. Під час візиту побачили, що квартира покрита пліснявою та грибком. Причиною таких наслідків є відсутність опалення у житловому будинку в якому вона проживає. Це не тільки неприємне явище, але і пряма загроза для здоров’я жінки. Тому, плісняву та грибок необхідно видалити як можна скоріше.


Голова облдержадміністрації Андрій Балонь пообіцяв вирішити це нагальне питання, дав доручення розібратися у даній ситуації своєму раднику та управлінню соціального захисту населення. Також перевірити графік відвідування та соціальний пакет, який надається населенню пенсійного віку, а саме коли він надавався та чи є наявні порушення.

Згодом нам надійшла інформація від мешканців будинку, що після 40 хвилин з моменту доручення у будинку почали відкривати задвижки та труби потепліли. Радник голови Кіровоградської облдержадміністрації записав наші контактні дані для подальшого вирішення даного питання.

Також ми домовились разом завітати до жінки у найближчий час для всебічного вирішення питання житлово-побутових умов проживання.

Сподіваємось, що обіцяне буде виконано!


Світоводськ | Громадський рух Стаття 5

932 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber