Пошук

Громадський рух стаття 5 історія створення...Насамперед початок був закладений ще змалечку, коли свідомість громадян прагнула кращого життя для своєї родини. Багато хто поїхав з України шукати собі нову батьківщину, намагаючись знайти притулок у різних кінцях світу. Цьому сприяє багато факторів: маленька зарплата, перевищення службових повноважень правоохоронців, бездіяльність влади. Це торкнулося і маленького містечка Світловодська на Кіровоградщині. Колись Світловодськ був центром туристичної України, за його неймовірно мальовничі краєвиди та широку річку Дніпро. З усього Радянського Союзу приїздили до цього міста на відпочинок, але на жаль корупція зробила тут своє діло. Величезні підприємства які були у Світловодську почали зачинятись, їх різали та розкрадали, поступово місто втрачало свою силу. Молодь почала звідси віджати у другі міста та за кордони, так на даний час в місті залишилось дуже велика кількість людей пенсійного віку на яких місцева влада вирішила поживитись. Останні події цього маленького міста знову прославили його на всю країну, на превеликий жаль не у хорошому світі.

Причиною тому є «Холодомор» як називають місцеві мешканці. Місцева влада Лишилась свого Мера який просто утонув в корупції і Вироком суду його відсторонили від обов’язків, а згодом і взагалі від посади Голови міста.

Монополісти Світловодськпобут взяли у заручники все місто, тим що не надали теплопостачання до всіх державних структур у тому числі і домівки самих мешканців.Згідно Конституції України Стаття 5, Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.


Цю саме статтю, та ідею просувають члени спільноти Стаття 5. Завжди усьому є точка кипіння, такою точкою для мешканців Світловодська стало перевищення службових повноважень і бездіяльність Поліції. Громаду так обурювало беззаконні дії що вони почали об’єднуватись у месенджері Viber задля того щоб інформувати один одного де перебуває Поліцейські патрулі на дорозі, та де вони намагаються отримати неправомірну вигоду.

Нажаль більш ніж 80% населення України не знає і не розуміє свої права, тому вони легко піддаються на «Развод» поліції. Водіям легше віддати свої документи чим саме загнати себе у пастку ніж вивчити свої права. Нажаль саме на таких водіях ці Поліцейські наживаються, но є і 20% населення які відстоюють свої права і карають тих Поліцейських які перевищують свої службові повноваження. Саме в такому чаті і зустрілися члени Громадського Руху Стаття 5. Коли ці месенджери почали заповнюватись представниками поліції і вже не був анонімним один із нині очільників Громадського Руху вирішив створити свій чат і відібрати людей які відстоювали свої права. Спочатку чат називався SOS і нараховував близько 50 осіб. Цей чат спрацював вже наступного дня коли одного з водіїв незаконно зупинила поліція та вимагали документи на транспортний засіб. На це місце одразу прибули учасники чату близько 15 осіб. Поліцейські розгубилися і не знали що робити адже така кількість людей яка розуміється у Юридичній справі, та ще у Світловодську точно була новиною для них. Побажавши Щасливої дороги водієві вони просто зникли. Саме на цьому місці Громадський Рух і познайомився один з одним. Звісно з годом учасники чату ті що були неактивні їх видалили, та залишились на даний час 29 активних громадян. Зрозумівши свою силу, а саме силу у Єдності вони вирішили покарати корумповану владу за незадовільний стан дорожнього покриття який у Світловодську просто відсутній, тисячі автомобілів руйнуються на цих дорогах, та витрачають свої кошти водії на ремонт своїх автівок, не кажучи про чисельні випадки з летальними наслідками. Почавши притягувати владу до відповідальності за Адміністративним Кодексом, вони заворушились у своєму гнізді, та почали латати дороги. Цю подію хлопці вирішили фотографувати та викласти у мережу, як було до, та після заяв. Мережа просто вибухнула емоціями у бік таких дій громади, всі висловлювали свої слова подяки цим хлопцям. Після таких жвавих обговорень у цих громадян загорілися очі, вони зрозуміли, що ми всі разом зможемо об’єднати людей, та змінити це місто, розвернути напрямок з низу до гори, так все і почалось.


29 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber