Пошук

Громадський контроль поліції 🚨


Начальник Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області Гулий Андрій Андрійович провів особистий прийом громадян


За вирішенням проблемних питаннь до начальника Світловодського відділення поліції звернулись учасники Громадського Руху «Стаття 5».

•Першим і головним було розглянуто актуальну проблему сьогодення протидії булінгу. Нам стало відомо, що до відділку поліції почали звертатися громадяни (батьки), які повідомляють про те, що на території міста Світловодська почали часто виникати випадки булінгу. Відповідно до звернень батьків, старший інспектор ювенальної превенції Пашагор'єва Яна Юріївна не вбачає ознак булінгу. Учасники Громадського Руху «Стаття 5» наголосили про термінове вжиття відповідних заходів реагування. Також наголошено про необхідність взаємодії у цьому питанні освітніх закладів, органів місцевої влади та поліції. Розглянути комплексний підхід до організації попередження та протидії булінгу (цькуванню) та будь-яким іншим проявам агресії, насильства в закладах освіти.

•Іншим не менш важливим питанням для обговорення став несправний світлофор на перехресті вулиці Грушевського та Героїв України (район відділу полції).

Неодноразово, несправність світлофорів стає причиною виникнення аварійних ситуацій, а також дорожньо-транспортних пригод і нерідко з постраждалими.

03 лютого 2020 року відбулася щотижнева нарада у Світловодській міській раді, під час якої Андрій Андрійович виступив з питанням щодо несправного світлофора. Присутні заслухали інформацію, взяли дане питання до уваги та на подальший розгляд.

•Далі ми зацікавились наступним питанням, а саме незадовільною експлуатацією міського сміттєзвалища, яке розташоване на території Павлівської сільської ради. Порушуються умови складування сміття, ущільнення та пошарова ізоляція відходів проводяться нерегулярно. На сміттєзвалищі постійно виникають осередки загорянь та тління, що забруднює навколишнє природне середовище від чого страждають жителі міста Світловодська, с. Павлівки та с. Вільне. Нам стало відомо, що відбувається не цільове використання коштів, на дані види робіт виділено 600 000, як розподіляються кошти не відомо.

•Також було озвучено одну з найбільших проблем міста Світловодська - відсутність дорожніх знаків та дорожньої розмітки на вулицях. Оснащення вулично-дорожньої мережі давно бажає бути кращим. Найчастішим порушенням є неналежне встановлення чи погана видимість дорожніх знаків, можна помітити, що деякі знаки погнуті та іржаві, а інколи й взагалі відсутні.

Поки поліція фіксує недоліки, а міськвиконком шукає кошти на їх усунення, страждають люди.

•Поцікавились, чи покарані винні у пошкодженні огородження на території «Обеліску слави». Андрій Андрійович пояснив, що очільникам влади міста Світловодська необхідно офіційно скласти та надіслати заяву до відділу поліції про те, що відбулося псування майна. Особи, які вчинили дане пошкодження майна міста повинні відповідати за свої вчинки.

•Також дізналися про хід розслідування кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску на території с. Нагірне. Андрій Андрійович повідомив, що слідство триває.

•Попросили допомоги у розкритті крадіжок у с. Павлівка. Протягом тривалого часу зловмисники збагатились за рахунок чужого майна місцевих мешканців, завдавши їм значної шкоди та збитків. Дані факти зареєстровані, правоохоронці проводять перевірки, триває пошук правопорушників.

•Наголосили на посиленні контролю за безпекою дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках дороги міста та про термінову необхідність встановлення засобу обмеження швидкості руху транспорту на об’їзній території «Обеліск слави» та території «Дитячий світ», у зв’язку з постійними дорожньо-транспортними пригодами.


Андрій Андрійович взяв на особистий контроль звернення громадян, які були озвучені в ході особистого прийому і пообіцяв ретельно вивчити кожне питання і, в рамках своєї компетенції, вжити відповідних заходів.

За результатами розгляду порушених питань ми будемо слідкувати та повідомляти про стан їх виконання!Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber