Пошук

Мітинг в Світловодську


Громадський Рух стаття 5 разом з Маліцьким А.І.починає діяти!!

"В неділю збираємося на центральній площі нашого міста!!Будь-ласка беріть з собою ковдри, пледи!Ми привиземо багато гарячого чаю яким будемо пригощати всіх бажаючих!😉 Якщо ви хочете мати тепло не тільки в оселях, а і в Лікарнях, Садках, Школах, тоді запрошуємо приєднатися до мирної акції в м.Світловодськ яка відбудеться 10.11.2019 о 12 годині на центральній площі міста. "


Ми раді що для вирішення проблеми міста з опаленням нам вдалося об'єднати громаду для дій!Невеликий результат ми маємо!Також надіємося,що інформаційну блокаду ми прорвали!Дякуємо за підтримку Андрія Маліцького!А також Г.О. Кропивницький Дорожній Контроль!Були раді бачити провідні канали нашої країни!"Інтер" ictv"дякуємо за участь!


Мирний мітинг пройшов у м.Світловодську який об'єднав людей заради вирішення проблеми питання опалення. Цим прикладом мешканці Світловодська дали зрозуміти владі що згідно Конституції України: Стаття 5, Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. !!

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber