Пошук

Незаконне видобування корисних копалин, хто покриває?

Оновлено: 15 груд 2019 р.


На адресу Громадського руху надходить велика кількість звернень від громадян з приводу бездіяльності влади та правоохоронних органів, багатьом ми намагаємось допомагати своїми силами, але дана ситуація страшна своїми наслідками для Української землі.

До нас звернулись небайдужі активні громадяни селищ Світловодського району, з приводу незаконного видобутку піску, та розкрадання державних ресурсів України.

На місце прибули Учасники Громадського руху Стаття 5 для з’ясування ситуації. Нам стало відомо, що громада селища звернулась до Поліції міста Світловодська за даним правопорушенням, поліція приїхала але нажаль нічого не змінилося. На місці скоєння злочину транспортні засоби (Знаряддя правопорушення) стоять запарковані на території бази відпочинку «Русалочка», автомобілі відчинені, правоохоронці які прибули на місце злочину їх навіть не опечатали, та не забрали на штраф майданчик.

Громадський Рух Стаття 5 викликали поліцію для фіксування факту цих дій, та написали заяви згідно розкрадання державних ресурсів. Завдяки небайдужим громадянам нам вдалося вияснити куди саме напрявляли цей пісок і головне для чого. Біля бази відпочинку «Русалочка » крали пісок для нарощування берегу іншої бази відпочинку «Чайка», прибувши туди ми побачили колосальні розміри цього злочину.

У нашому місті є підприємства котрі законно видобувають пісок та продають його для цих цілей, але хто хоче платити? У цих осіб немає ніякої моралі, та поваги до інших людей не кажучи вже про Закон України! Ці особи які робили цей злочин навіть не задумувались про громадян які тут відпочивають, адже багато туристів приїздить саме сюди з палатками, полюбуватися неперевершеними краєвидами.

Нажаль ландшафт який тут був вже зруйнований не повернути так швидко. На нашу думку ці особи повинні нести відповідальність за свої дії.
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber