Пошук

Небезпечні тротуари у смт. Власівка


12 січня 2020 року об 14:00 учасники Громадського Руху «Стаття 5» здійснили огляд тротуарів, які знаходяться за адресою: Кіровоградська область, селище міського типу Власівка, вулиця Молодіжна 11.

Під час огляду встановлено, що тротуар знаходиться у занедбаному та аварійному стані, який необхідно терміново ремонтувати. Пересування такими тротуарами є не тільки незручним, а іноді навіть небезпечним. Особливо проблема стосується літніх людей, людей з обмеженими можливостями, батьків з дітьми на візочках і т.д. Тому часто пішоходи йдуть по дорозі, чим наражають себе і водіїв на небезпеку, особливо в темну пору доби.

Ми були змушені відредагувати відповідним чином на дану ситуацію, для забезпечення можливості людям комфортно та безпечно пересуватись даною вулицею. Нами були складенні заяви відповідно до вимог чинного законодавства та викликані працівники поліції для подання та реєстрації даних заяв.

Більшість тротуарів в межах Світловодщини, не ремонтувались багато років і на даний момент знаходяться в жахливому стані, а подекуди зруйновані майже повністю.

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота міста – оцінка діяльності місцевої влади. Це показник рівня участі територіальної громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населеного пункту.

Наш час диктує нові підходи до життя в громаді, у тому числі і до того середовища, в якому ми разом проживаємо. Давайте не будемо байдужими та разом подбаємо про чистоту і охайність біля власних садиб, магазинів, підприємств й установ.

У свою чергу, хочемо зазначити, що ми додали зразок заяви, який допоможе Вам у загальних рисах уявити собі, як скласти відповідну заяву, куди подати і що далі робити.

Якщо, Ви помітили якісь типові проблеми у межах міста Світловодська та селища міського типу Власівка, які потребують термінового вирішення від місцевої влади, в такому випадку надсилайте нам світлини та відео. Ми розглянемо та проаналізуємо відповідну проблему та розпочнемо пошук оптимального варіанта рішення.


751 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber