Пошук

Нові подробиці важливих питань Світловодського ОКВП "Дніпро-Кіровоград"


Вчора, 10 лютого 2020 року, Громадський Рух «Стаття 5» відвідав Світловодське водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Під час нашого візиту нам стало відомо, що Світловодське водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на чолі з директором Людмилою Гетьманець не може вирішити в межах своїх повноважень питання щодо коригування складових тарифів. Тому в подальшому ми вирішили звертатися до національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) міста Києва. Також необхідно будезвертатися до Ілика Романа Ігоровича, який працює генеральним директором обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград”. Адже підвищення тарифів на центральне водопостачання і водовідведення є економічно необґрунтованими. До участі вирішення даного питання вже приєдналися деякі депутати та небайдужі активісти міста Світловодська.

Наступним питанням, яке обговорювалося, встановлення лічильників з водопостачання на будинки та під'їзди. Рішення не є остаточним, але Світловодський ОКВП "Дніпро-Кіровоград" таким чином захищає та підстраховує себе відповідно позицій Закону України.

Оголошення на житлових будинках, які розміщує Світловодський ОКВП "Дніпро-Кіровоград" розповсюджуються з метою поінформованості населення, згідно постанови уряду та статті 57 Конституції України, зазначається наступне: ʺЗакони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому закономʺ.

Активно долучайтеся до вирішення проблемного питання та надавайте пропозиції. Тільки разом ми зможемо зробити багато корисних та добрих справ!!!


Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber