Пошук

Деталі справи щодо незаконного видобування піску у селі Нагірне!!!

14 грудня 2019 року до Громадського Руху «Стаття 5», звернулися небайдужі жителі села Нагірне зі скаргою щодо незаконного видобування піску, а саме розкрадання державних надр України у великих масштабах, що відбувається у межах прибережної захисної смуги р. Дніпро за межами с. Нагірне Світловодського району Кіровоградської області. Поділяючи стурбованість мешканців вищевказаного села, ми терміново прибули на місце події для з’ясування ситуації. Правопорушники з місця події зникли.

Також була викликана поліція для вжиття заходів реагування в межах компетенції, усунення негативних наслідків, які відбулись в результаті незаконних дій, пов’язаних із видобутком піску, забезпечення стягнення завданої шкоди, зокрема щодо накладання арешту на техніку (екскаватори, самоскиди, навантажувачі та ін.) та залучення до проведення слідчих дій пов’язаних із встановленням площі порушених земель, об’єму незаконно добутих надр, спеціалістів Державної екологічної інспекції.


Державна екологічна інспекція відреагувала на звернення та виконала ряд робіт по даній справі у межах повноважень. Усі зібрані матеріали під час обстеження були направлені до Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області від 19 грудня 2019 року "Про вчинення кримінального правопорушення за ст. 240 КК України ".

Час минає, але правоохоронні органи не коментують стан розгляду даної справи.

Не зрозуміло лише одне, чому начальник слідства Яременко-Багно Оксана Володимирівна затягує розгляд справи….

У разі, якщо нам стануть відомі нові деталі справи, про результати, буде повідомлено додатково.

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber