Пошук

Золота Дорога Світловодська

Ввечері, 30 січня 2020 року, нам стало відомо, що по вулиці Городоцька (колишня назва Єгорова) просіла плита, ділянка дороги перебувала в аварійному стані. Зі слів мешканців, які проживають поруч, такий стан плити був ще з ранку. Дуже вразило те, що поліція, яка протягом дня патрулює центральні вулиці міста просто не звернула уваги на жахливий стан ділянки дороги та поставилася безвідповідально. У зв'язку із занепокоєнням ми терміново зателефонували на оперативну лінію ʺ102ʺ. Після прибуття патрульної поліції на місце події, небезпечну ділянку загородили стрічкою, для безпечного руху транспортних засобів.

Також повідомили, що наступного дня, а саме зранку, 31 січня 2020 року, підйомний кран буде виконувати роботи для усунення проблеми. Так, 31 січня нам зателефонували і повідомили, що ділянка дороги відремонтована.

Але історія повторюється знову і знову, тільки з ще гіршими наслідками. Минув тиждень і та сама плита просіла, і тепер не одна плита, а загалом три.

Щодня стан даної дороги погіршується, а злива, снігопад, заморозок, ожеледиця та інші явища завдають руйнівних наслідків.

Мешканці міста Світловодська щодня проїджають ділянку дороги із острахом!!!

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber