Пошук

Ремонт дороги вул. Героїв Ураїни у м. Світловодськ


В центрі міста де зараз проходить поточний ремонт дороги, журналістам Громадського Руху Стаття 5 вдалося поспілкуватися з Юрієм Сапяновим щодо проблемних ділянок. Як нам стало відомо, ця дорога робиться у борг тому, що за попередній ремонт місто не сплатило всієї суми. По вулиці Павлова де також розпочали ремонт дороги зробивши чи не малу ділянку, роботи припинилися. Юрій Сапянов повідомив нам те, що на цій дорозі будуть проводиться роботи по комунікаціях, а саме Світловодськ Побут. Пройшло вже більше як місяць і досі нічого не розпочато, громадянам далі доводиться нищити свої автівки по цій дорозі.

Виконавиць робіт ПП "Ефект" побудували завод з виготовлення асфальтного покриття у місті Світловодськ, тим самим дали робочі місця, та швидке доставляння по місту асфальту, що у своєю чергою підкріплюється якістю.

Ми також поспілкувалися з власником ПП "Ефект" щодо якості асфальтного покриття. Власник запросив нас на своє виробництво для повного і всебічного огляду, та переконались— якість гарантована!
1057 перегляд
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber