Пошук

Конкурс Різдвяної Зірки в м. Світловодськ


Різдво Христове – надзвичайно світле та величне свято, яке християни відзначають 7 січня. Цей день сприймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього і спонукає до взаєморозуміння та єдності.

Сьогодні, 07 січня 2020 року о 12:00 годині, на центральній площі міста Світловодськ біля ялинки було проведено концертно-розважальну програму "Конкурс Різдвяної Зірки", під час якої виступали творчі колективи міського Палацу культури.

Артисти подарували присутнім творчі номери, які дозволили поринути у атмосферу веселощів та чудового настрою. Глядачі захопливо спостерігали за дійством, співали колядки та приймали участь у різноманітних конкур

Нам було дуже прикро бачити, що під час святкування такого дійства було присутньо дуже мало людей, у зв’язку з відсутністю достатньої кількості оголошень та афіш серед населення нашого міста. Інформація була присутня лише в мінімальному доступі для користувачів мережі Інтернеті. Але ним переважно користується молодь, а люди старшого віку ні.

Взагалі такі заходи об’єднують громаду, згуртовують нас усіх, наповнюють вірою, любов’ю, відчуттям, що ми єдині.


Сподіваємось, що в майбутньому місцева влада потурбується про те, щоб населення міста було попереджено завчасно про такі незабутні, чарівні та святкові заходи.

Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим!

Бажаємо, щоб мир панував на всій планеті і жив в душі кожної людини. Здоров'я Вам, Вашим рідним і близьким. Всіх благ земних. Нехай здійсняться мрії і бажання. Зі святом! З повагою і найкращими побажаннями, Громадський Рух "Стаття 5"!

134 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber