Пошук

Переїзд до смт. Власівка в незадовільному стані


Хочу почати з того що вже вдалося зробити нашому Громадському руху. Почнемо по порядку: 23.02.2019 небайдужі мешканці міста Світловодська, яким набридла бездіяльність влади почали боротися з КРАТОРАМИ на дорогах. Спочатку це була вул.Миру, де вони разом із поліцією зафіксували ями на дорогах. Пройшло 11 днів з моменту подання заяв на утримувача доріг і досі не отримали відповіді від Поліції. Згідно ДСТУ 3587-97 на усунення аварійної ділянки є 10 днів. Тобто знову ми бачимо бездіяльність Міської влади та байдуже відношення до населення.

На цьому громадяни не зупинились і вже наступної неділі виїхали до переїзду із дамби до смт.Власівки, де на аварійній ділянці дороги громадяни повідомили поліцію згідно ПДР 2.3.е, у своїх заявах вони просили поліцію звернути уваги на те, як пошкоджене дорожнє покриття та бездіє утримувач дороги. Згідно 140 КУпАП та 152 КУпАП. Відтак 03.03.2019 було складено 14 заяв, а це як мінімум 1200 штрафу з однієї заяви утримувачу доріг, та протокол по ст.152.


Після цих дій до нашого міста завітала Служба Безпеки Дорожнього Руху Кіровоградської області, та зробила огляд проблемних ділянок. Загальними зусиллями Громадян, Поліції, СБДР, нарешті зробили те, в що ніхто не вірив. Хочу висловити подяку всім хто прийняв участь у даній події та перефразувати слова Ніла Армстронга «Це - маленький крок наших небайдужих громадян, але великий – для всього Населення.»


1 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber