Пошук

Сімейна сварка, яка переросла у пошукову операцію масштабного рівня !!!

Оновлено: 10 січ 2020 р.


Сьогодні, 09 січня 2020 року до Світловодського відділу поліції надійшло повідомлення від чоловіка про те, що він заблукав у лісовому масиві села Глинськ Світловодського району. Останій дзвінок від чоловіка був 10 годин тому назад, після розмови зв'язок з ним був втрачений. За інформацією мешканця села Глинськ, блукав він по лісу вже більше доби.

Стало відомо, що після сімейної сварки з дружиною чоловік пішов з дому та наголосив про намір вчинення самогубства. Зі слів жителів села Глинськ, він, придбав у місцевому магазині щурячу отруту, якою хоче отруїтися. Після чого зробив останній дзвінок жінці, щоб повідомити про своє рішення щодо вчинення самогубства.

Правоохоронцям вдалося відстежити орієнтовне знаходження номеру телефонна, звідки надходив останній дзвінок безвісти зниклого, після чого було терміново розпочато пошуки.

Для розшуку чоловіка задіяли Світловодський відділ поліції, Державну службу з надзвичайних ситуацій та поліцейських-кінологів з міста Кропивницького.

Також оперативно до пошукової операції долучився Громадський Рух «Стаття 5». Звісно, ми всі повинні допомагати один одному і підтримувати в скрутну хвилину, що б не сталося!

На щастя, навіть у темну пору доби та при погіршенні погодних умов пошуки увінчалися успіхом. Чоловіку вдалося відшукати дорогу до найближчого населеного пункту опинившись у селі Федірки Світловодського району.

Сподіваємось, що у місті та районі більше не виникатиме надзвичайних та резонансних подій!

Тому у даній ситуації можна зробити висновок, що необхідно дбати про людей. Якщо ви знаєте кращий шлях, вкажіть їм його. Робіть добро не за дякую, а від щирого серця, залишайтеся людяними і чуйними!


3102 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber