Пошук
  • Наталия

Питання щодо відновлення роботи світлофора залишається на контролі!

Оновлено: бер 7
У найближчий час планується відновити роботу світлофора на перехресті вулиці Грушевського та Героїв України (район відділу поліції). Устаткування світлофорного об’єкта в зоні цього перехрестя застаріло. Тому, для його відновлення на даний час виконуються відповідні роботи з усунення недоліків.

Отже, після нашого звернення до начальника Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області Гулого Андрія Андрійовича та секретаря Світловодської міської ради Сапянова Юрія Олександровича, миттєво було надано доручення СМКП "Комбінат комунальних послуг" провести відповідний ремонт. Окрім того, щоб бути впевненими у майбутніх діях щодо ремонту світлофора, учасники Громадського Руху Стаття 5 особисто поспілкувалися з представниками відповідальних органів. Нам повідомили, що зараз світлофор перебуває у Кременчуці, ремонтуються світлодіодні модулі, які складаються з матричних плат.

Нам пообіцяли, що цього тижня світлофор розпочнуть встановлювати та налаштовувати на роботу.

Також, ми торкнулися проблемного питання щодо пішохідного переходу та знака, які розташовані по вул. Будівельників 20


(навпроти магазина Рагу). Кожного дня люди з маленькими дітьми та школярі переходять саме цю ділянку дороги, близько 300-сот осіб, особливо зранку, щоб дістатися до дошкільного навчального закладу №21 та спеціалізованої загальноосвітньої школи №7.

Дана ситуація значно підвищує ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод та травмування людей.


Відповідно, на даному етапі ініційовано проект щодо облаштування пішохідного переходу, це дозволить мінімізувати ризики виникнення небезпечних ситуацій в яких можуть постраждати люди.

Поза сумнівом, ми будемо й надалі контролювати вищезазначені питання та обов’язково доведемо цю справу до кінця!

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber