Пошук

Зруйновані тротуари у центрі міста Світловодськ


Що потрібно зробити в місті, аби життя його мешканців стало більш зручним та комфортним

Останніми роками жителів Світловодщини почало все більше бентежить питання розвитку інфраструктури та підвищення рівня комфорту мешканців міста.

Звичайно, в місті не відчувається якогось системного, стратегічного та довгострокового бачення перспектив та впевненого руху вперед.

Розуміючи, що великий шлях складається з маленьких кроків, ми вірішили проаналізувати найактуальнішу проблему, яку слід вирішити найближчим часом, наприклад, протягом 2020 року.

Ми провели обстеження тротуарів по вул. Героїв України. Багато тротуарів та пішохідних доріжок, зроблені ще багато років тому. Земля перевалюється на них через відсутність бордюрів; провалюється – через підмивання дощовою водою. Асфальтоване покриття на них покладено як-небудь, мінімальним шаром, який не витримує ні дощів, ні морозів. Через таку ситуацію людям міста доводиться ходити по проїзній частині, що є некомфортно та небезпечно для пішоходів і водіїв. А комунальникам стає важко прибирати такі тротуари від сміття і розчищати сніг взимку.

Зрозуміло, що терміново необхідний капітальний ремонт тротуарів, стан яких дуже поганий.

Тротуари та пішохідні доріжки мають завжди бути: зручними, захищеними від бруду та потоків дощових і талих вод, прибраними від сміття та розчищені від снігу. Вони мають мати зручні заїзди людей з обмеженими можливостями на візках, батьків з дітьми на візочках і т.д.

З метою забезпечення задовільних умов стану тротуарів по місту та смт. Власівка, дану ситуацію ми будемо і далі тримати під контролем та вчасно реагувати на звернення від громадян.547 перегляд0 коментар
Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber