Пошук
  • Наталия

Закликаємо депутатів згадати свої передвиборчі зобов’язання, прийти на сесію та проголосувати!!!


Чи виконають місцеві депутати свої добрі наміри під час сесії або ж знову будуть витрачати час на суперечки? Закликаємо депутатів згадати свої передвиборчі зобов’язання, прийти на сесію та проголосувати, тим самим показавши свою громадянську позицію!

Протягом 2020 року планують відремонтувати ділянку дороги дамби Кременчуцької ГЕС. Необхідно робити поточний ремонт, вартість складає приблизно 14 мільйонів гривень. Окрім цього, нині потрібно оновлювати та коригувати проєктно-кошторисну документацію, адже, яку маємо зараз, - застаріла (2014 року). Тому, дана документація - неактуальна. Вартість нової ПКД становить приблизно 180 тисяч гривень.

Отже, першим етапом у вирішенні вищезазначеного питання має бути від депутатів Світловодської міської ради, а саме виділення коштів на проєктно-кошторисну документацію, які є у місцевому бюджеті. Тільки після розроблення ПКД, обласна влада виділить 14 мільйонів гривень на ремонт дороги і кошти відразу підуть в роботу.

Мешканці Світловодщини протягом тривалого періоду часу чекали початку ремонтних робіт даної ділянки дороги.

Цікаво, про своїх виборців котрі їх обирали і всі надії покладали на них, депутати думають? Чи гадають, що люди підтримуватимуть ось таку їхню руйнівну політику? Бо ж ці люди – ті, хто дбають не про наше місто, а вже живуть виборами і не бажають, щоб у місті щось змінювалось на краще!

Шановні, коли ж саме ви розпочнете чинити по совісті: тоді чи зараз?

Перелік того, що мали б зробити торік, а не робите й досі – солідний.

Що робить частина депутатів міської ради? Сперечаються, прогулюють сесії тим самим ігноруючи інтереси міста і людей, замість того, щоб просто проголосувати за певне важливе рішення. Рішення, які жителі Світловодська чекають роками. А коли йшли на вибори, то обіцяли ж дбати про людей. Ось так і дбають… Треба просто працювати так, як визначає нашу діяльність чинне законодавство. Законом чітко передбачено права та обв’язки депутатів!

При жодній каденції такої ситуації не було. І це правда. Шкода, що частина депутатів забула про людей. А люди... Поки деякі з депутатів намагаються реалізувати свої амбіції, люди зачекають. Куди вони подінуться…

Життя вчить: треба вірити не словам, а вчинкам людини. Наобіцяти можна багато чого. А те, як і що робить людина, наскільки дотримує свого слова, і є її справжнім обличчям.

Сподіваємось, що місцеві депутати відповідально подбають про вирішення даного питання! Тих, хто не прийде на наступну сесію, ми впевнені, мешканці міста дадуть їм відповідну оцінку.

Тому, закликаємо депутатів згадати свої передвиборчі зобов’язання, прийти на сесію та проголосувати – це обов'язок кожного депутата!

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber