Пошук
  • Наталия

Засідання Ради розвитку громад і територій регіону під керівництвом голови Кіровоградської ОДА


27 лютого 2020 року о 11.00 год., у Світловодську відбулось засідання Ради розвитку громад і територій регіону під керівництвом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Балоня.

У заході взяли участь представники Кіровоградської облдержадміністрації, представники Світловодської міської ради та Світловодської райдержадміністрації, голови ОТГ, обласні та місцеві депутати, керівники підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району та представники громадськості.

Також до засідання долучилися учасники Громадського Руху Стаття 5.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Балонь привітав учасників заходу та побажав плідної роботи. Безперечно, в основу обговорення стала тема про те, що на Кіровоградщин, 01 березня 2020 року, стартує програма Президента України «Велике будівництво». ʺХочу, щоб участь у цьому процесі взяв кожен небайдужий громадянин. Тільки тоді, ми отримаємо належний розвитку територій кожного населеного пункту зокрема, та району загалом. Ми якісно сформували механізм спільної праці, дотримуючись окреслених напрямків та реалізації проектів. Я хочу, щоб ви чітко зрозуміли важливість цього проєкту. З 1 березня нам потрібно розпочати ці роботи. ʺ, – зазначив Андрій Балонь.

Загалом під час засідання присутні звернули значну увагу на ряд питань, які стосуються стану дорожнього покриття Світловодщини, а саме найбільш небезпечні та аварійні ділянки, також громадяни цікавилися сферою охорони здоров’я, питаннями, які стосуються учасників АТО/ООС.

Так, одне з питань, яке було озвучено учасником Громадського Руху Стаття 5 звучало наступним чином: "Невтішна новина закривається інфекційне відділення, дана ситуація викликає занепокоєння серед жителів міста та району. Інфекційні захворювання завжди були важливими як житті окремої людини, так і суспільства в цілому."

Андрій Балонь, наголосив, що питання медицини не перестають бути актуальними, особливо під час реформування медичної галузі. Наразі подібні питання гостро обговорюються на всіх рівнях. Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я України та Національна служба здоров’я України спільно з регіонами працюють над запуском другого етапу медичної реформи з 1 квітня 2020 року.

Заслухавши інформації доповідачів та думки присутніх, з метою поглиблення та успішного проведення структурних проектів, рада розвитку громад і територій регіону прийняла відповідні рішення.

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь охарактеризував пріоритетні напрямки діяльності та заплановані заходи з розвитку територій на найближчі роки та підбив підсумки роботи засідання.

Після завершення засідання, представники Кіровоградської обласної державної адміністрації вирушили оглянути Світловодську центральну районну лікарню, оскільки в майбутньому відбудеться модернізація приймального відділення.

Сподіваємося на взаєморозуміння та плідну співпрацю!

Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber