Пошук

Долучайтеся до ЗМІН! Громадський Рух стаття 5 у суспільному житті міста Світловодськ!

Оновлено: 26 серп 2020 р.


Згідно зі статтею 5 Конституції України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

Громадський Рух стаття 5 у суспільному житті міста СвітловодськНа сьогоднішній день наше місто має багато проблем, які терміново необхідно вирішувати. Однією з основних причин їх існування є байдужість міської влади до долі неперевершеного міста Світоловодськ.

Тому ми вирішили створити команду, яка буде рухатися в одному напрямку і досягати спільних цілей.

На перших етапах розвитку Громадського Руху Стаття 5 існувала група небайдужих активістів, які прагнули змінити своє місто на краще. Почали вивчати процеси розвитку міста і дійшли висновку, що насамперед треба змінити своє ставлення до міста. Так ми і створили Facebook-спільноту Громадський Рух Стаття 5, де щодня розповідаємо нашим читачам про міські проблеми, рішення наболілих питань, цікаві ідеї тощо.


Ми мали вибір - або ми підлаштовуємося під таке становище в місті, або ми його змінюємо власними зусиллями. Далі зрозуміли, що саме так «взяти і змінити» просто так не вийде. Розуміли, що цю роботу все одно має хтось робити і що все-одно треба рухатися в цьому напрямку, навіть якщо не впевнені, чи все вдасться чудово. А водночас усвідомили, що над проблемами міста необхідно плідно працювати у розрізі з громадською діяльністю, формувати команду найактивніших та залучати їх до процесу суспільних змін і рухів . На початку дійсно було не просто - не було видно реальних результатів і змін. Ми мали діяти і завжди сприймати проблему як виклик, який ми повині подолати. Також замислилися, що наша невеличка на той час група активістів може зробити для розвитку міста Світловодськ? Як допомогти суспільству змінити ставлення до свого міста? Як показати, що саме люди, формуючи навколишнє середовище в усіх його проявах, роблять місто або хорошим, або поганим?

Нами було виявлено у місті Світловодськ ряд різноманітних проблемних питань, у які ми почали втручатися та намагатися їх вирішити, а саме:

· посприяли отриманню ліцензії для Світловодської міської лікарні. Завдяки чому медичні працівники залишились на своїх посадах, оминули скорочення та мали можливість підвищити свою кваліфікацію на відповідних курсах;

· покращення якості дорожнього покриття, яке потребувало термінового ремонту;

· прибирання території Світловодського парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка від опалого листя, сміття та сухого гілля із залученням відповідної техніки. Прибирання в літній період сухої рослинності забезпечує пожежну безпеку природного середовища;

· вирішення критичної ситуації з теплопостачання підприємства СП ТОВ «Світловодськпобут» після організації проведення мітингів та залучення українських телеканалів ʺІнтерʺ, ʺУкраїнаʺ, ʺ1+1ʺ, ʺICTVʺ.

Очевидно, що спектр питань, яких ми почали торкатися, надзвичайно широкий. Незабаром у наступних статтях ми розкажемо Вам більш детально про успішне вирішення кожної вказаної вище проблеми Громадським Рухом стаття 5.

Усі ці справи нас дуже змінили. Саме вони виформовували наші цінності, впевненість у тому, що ми робимо правильні речі, і не дали зійти із цього шляху.

Дуже часто люди вважають, що від них самих нічого не залежить і нічого не роблять. Нічого подібного! Через нашу байдужість ми страждаємо щодня.

Щодня наша спільнота продовжує динамічно розвиватися, що показує бажання жителів змінювати своє місто. Це надихає на зміни! Навіть якщо тобі здається, що це нікому не потрібно, то подумай про наступне покоління. Їм це необхідно!

На сьогодні основна місія нашої команди - сприяти формуванню серед громадян нової свідомості небайдужого жителя міста Світловодськ! Мабуть, це і є наш головний секрет успіху - щиро займатися тим, що подобається, ділитися враженнями з іншими та мотивувати їх на зміни.

Ми маємо об’єднуватися, не закриватися один від одного, а спілкуватися, ділитися проблемами. Ми також, відкриті для спілкування, якщо Ви маєте проблему та шукаєте її рішення звертайтеся до нас ми спробуємо вирішити Ваше питання!Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber