Пошук

Зміни на Світловодщині стали можливими завдяки спільним зусиллям!

Доброго дня, шановні читачі!

Однією з найбільш обговорюваних тем у суспільстві є незадовільний стан доріг загального користування. Більшість людей переконана, що від стану дорожньої інфраструктури залежить не лише подальший розвиток країни, але й безпека кожного громадянина.

Сьогодні ми хочемо розповісти Вам про нашу громадську діяльність, а саме, як нам вдалося вплинути на покращення стану певних ділянок доріг, які перебували в аварійному стані.

Ми вирішили більш детально обговорити цю тему у зв'язку з тим, що у багатьох наших читачів виникають питання, зокрема: як саме діємо у даних ситуаціях? що саме змінилося після наших виїздів на проблемні дорожні ділянки та написання заяв до місцевого відділу поліції? Це лише основні питання, поставлені перед Громадським Рухом «Стаття 5».

Отже, перед початком кожного виїзду на аварійно-небезпечну ділянку дороги, ми самостійно готуємося, розглядаємо та ознайомлюємося із законами, які нам будуть необхідні. Після прибуття на місце складаємо адміністративні матеріали відповідно до вимог чинного законодавства України та передаємо їх працівникам Світловодського відділу поліції. Разом з тим, дублюємо складені заяви та надсилаємо до Кропивницького відділу поліції, а саме до відділу безпеки дорожнього руху (БДР), який займається станом експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення), вулиць населених пунктів, залізничних переїздів та притягненням до відповідальності утримувачів доріг, тротуарів тощо.

Окрім цього, ми контролюємо опрацювання поданих нами заяв. Сьогодні ми бачимо, що ситуація потроху покращується, проте ми ще і досі бачимо багато недоліків, які необхідно вирішувати.


У підсумку, ми оприлюднюємо позитивні результати нашої діяльності на ділянках доріг як приклад того, що все можливо завдяки спільним зусиллям!

На фото зображені: вулиця Комарова, перехрестя вулиць Грушевського та Героїв України, "Крилівське лісництво" дорога у напрямку до переїзду на вулицю Дружби, ділянка дороги "Власівський переїзд — Світловодськ".

Хороший стан українських доріг має стратегічне значення для держави. Адже через погані дороги погіршується безпека дорожнього руху, зменшується доступ до послуг в громадах (медичних, освітніх, адміністративних закладів), знижується туристична привабливість.

Безумовно, є ще багато питань, які сьогодні нам не вдалось, на жаль,

вирішити, і потрібно обов'язково це зробити в майбутньому.

Також, хочеться звернути увагу на те, що наша громадська діяльність охоплює в одне ціле межі району, міста та смт. Власівка.

Ми щиро сподіваємося, що у найближчому майбутньому зможемо повною мірою виконати заплановане. Ми розпочали дуже багато необхідних змін. Але дуже важливо, щоб у цих змінах ми отримали дуже чіткі і позитивні результати.

Працюємо та зробимо багато гарних справ разом!

І ми матимемо саме ті дороги, які заслуговуємо!


Підпишись та слідкуй за подіями

Громадська організація Стаття 5 © 2020

м. Світловодськ

black.png

сайт создан:

demilas.com.ua

  • Facebook Social Icon
  • Viber
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
  • viber